Systemy klimatyzacji i wentylacji

Posiadamy wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania systemów klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji. Tworzymy instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne, dążąc do zapewnienia ich maksymalnej wydajności i efektywności, starając się jednocześnie ograniczyć zużycie energii elektrycznej. Tworzymy systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne zarówno w obiektach wielkopowierzchniowych, jak magazyny czy hale produkcyjne, jak i w mniejszych pomieszczeniach, lokalach użytkowych, restauracjach, barach, sklepach, aptekach, biurach czy domach i mieszkaniach. Stosujemy wyłącznie sprawdzone komponenty oraz urządzenia renomowanych producentów. Zapraszamy do kontaktu, celem wykonania bezpłatnej wyceny.

Jak pracujemy?

Projekt

Wykonujemy pomiar. Dobieramy urządzenia, ich moc i ilość. Opracowujemy projekt. Przygotowujemy wycenę.

Konsultacja

Przedstawiamy klientowi projekt i wycenę. Przeprowadzamy z klientem konsultacje. Nanosimy odpowiednie poprawki i modyfikacje.

Realizacja

Po ostatecznej akceptacji projektu i wyceny, zamawiamy urządzenia oraz niezbędne części. Po ich otrzymaniu rozpoczynamy pracę zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Serwis

Wykonujemy gwarancyjny i pogwarancyjny przegląd systemów i urządzeń (odgrzybienie, czyszczenie, uzupełnienie poziomu freonu, sprawdzenie podłączenia, pomiar wydajności, test pracy).

Świadczymy usługi w następującym zakresie:

  • projektowanie systemów klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji,
  • właściwy dobór urządzeń i ich mocy,
  • określenie miejsca usytuowania urządzeń i sposobu rozmieszczenia,
  • sprzedaż urządzeń,
  • montaż urządzeń i budowa instalacji,
  • przeszkolenie z użytkowania,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Producenci

W naszych rozwiązaniach stosujemy sprawdzone i pewne podzespoły światowych producentów.

Nasze Realizacje

Remont poddasza

Kompleksowy remont poddasza, obejmujący wydzielenie pomieszczeń, wykonanie suchej zabudowy ścian oraz sufitów, wykonanie łazienek, izolacji akustycznej o systemu klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń.

Remont po wyburzeniu

Remont po wyburzeniu

Wybudowanie sal szkoleniowych na parterze budynku biurowego huty stali. Remont obejmujący m. in. wydzielenie kilkudziesięciu pomieszczeń na powierzchni 1700 m2, wykonanie instalacji, łazienek, systemu wentylacji i klimatyzacji, podwieszanych sufitów, montaż drzwi i okien i remont zadaszenia.

Remont pomieszczeń socjalnych

Remonty pomieszczeń socjalnych

Remont szatni, łaźni oraz pomieszczeń biurowych elektrociepłowni. Remont stołówki i pulpitu sterowniczego linii produkcyjnej.

Termomodernizacja schroniska dla zwierząt

Schronisko Chorzów

Termomodernizacja budynku Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Chorzowie wraz z wymianą orynnowania i obróbek dekarskich, zabezpieczenie przed zniszczeniem części elewacji opaską z blachy.

Odświeżenia elewacji hotelu Belweder

Hotel Belweder Ustroń

Kompleksowe wykonanie odświeżenia elewacji budynku mycie, malowanie elewacji uzupełnienie ubytków tynku, czyszczenie oraz malowanie balustrad balkonów.

Remont mieszkania z wielkiej płyty

Generalny remont mieszkania z wielkiej płyty

Wymiana instalacji wod kan co elektrycznej, stworzenie nowego układu pomieszczeń poprzez wyburzenie części ścian oraz odtworzenie ich w bardziej praktycznych miejscach, prostowanie podłóg, i ścian, remont łazienki.

Solutionis Marek Skałbania